O CETI
USŁUGI
CENNIK
ZAMÓWIENIA
REFERENCJE
KONTAKT
KONFIGURACJA
WEBMAIL
ADMINISTRACJA
CETI FAQ
ZAPŁAĆ KARTĄ
STATYSTYKI
KOMUNIKATY
OFERTA PRACY
MAPA SERWISU

INSTALATOR/SERWISANT SIECI

Nr ref. 01G/09

Obowiązki:

  • instalacja sieci LAN/WAN
  • instalacja, konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych
  • budowa niewielkich sieci LAN u klientów
  • obsługa zgłoszeń awarii klientów

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość obsługi routerów, przełączników, AP
  • znajomość obsługi i konfiguracji sieci na systemach Linux
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w spawaniu światłowodów

Wymagania:

  • znajomość konfiguracji systemu Windows
  • znajomość budowy sprzętu komputerowego
  • znajomość obsługi podstawowych urządzeń sieciowych, budowy i działania sieci LAN
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność szybkiego uczenia się i pozyskiwania potrzebnych informacji
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami i narzędziami montażowymi
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • dokładność, rzetelność, sumienność, słowność, lojalność

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze (umowa o pracę)
  • telefon służbowy
  • możliwość rozwoju dzięki systemowi szkoleń
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Osoby zainteresowane pracą na wyżej wymienionym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres , wpisując w temacie nr referencyjny.
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. nr 133, poz. 883).

Wersja do druku